Özdemir Dental Center Telegram Özdemir Dental Center Whatsapp
İletişim
TELEGRAM
WHATSAPP
Özdemir Dental Center Tedaviler

İnsanların üzerinde pozitif bir etki bırakmak istiyorsanız gülümsemeniz bu konuda oldukça başarılı bir ilk izlenim oluşturmanın yoludur. Doyasıya bir gülümseme için de dişler ve diş eti sağlıklı olmalı, kişi kendinden emin ve özgüvenli hissetmelidir. Birçok insan dişlerine güvenmediği için gülerken istemsizce elleri ile ağzını kapatma eğiliminde olur. Siz de bu kişiler arasındaysanız doyasıya ve hayran bırakan bir gülüş için Hollywood Smile tercih edebilirsiniz.

Hollywood Smile Nedir ?

Hollywood Smile kısaca ünlülerin gülüş tasarımı olarak tanımlanabilir. Sürekli olarak ekranda yer alan, birçok insanın karşısında olan ve profesyonel fotoğraf çekimlerine katılan ünlülerin en çok değer verdiği bölgelerinden biri dişleridir. İnsanları kendine hayran bırakan güzel bir gülümseme için özel olarak belli tedavilerden geçerek kendilerine yakışan gülümsemeye sahip olurlar. Siz de etkileyici bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız ünlü olmanıza gerek yok. Kendi dudak ve gülümseme yapınıza en uygun tedaviyi alarak etkileyici bir gülümseme sahibi olabilirsiniz.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Hollywood Smile kişinin kendi yüz ve diş yapısına göre planlanan bir gülümsemedir. Standart bir diş tedavisi olarak görülmeme sebebi aslında kompleks işlemler bütünü ile temelde gülüş tasarımı yapılmasıdır. Diş teli, dolgu ve kanal gibi standart tedaviler öncelikle sağlık açısından planlanır. Oysaki Hollywood Smile gülümseme hem sağlık hem de oluşacak görüntü göz önüne alınarak uzmanlar tarafından tasarlanır. Bu nedenle diş estetiği olarak da adlandırılabilir.

Hollywood Smile işlemleri kişiye göre bazı farklar göstermekle birlikte genellikle aynı uygulamaları içerir. Diş estetiğinde kötü bir görüntüye yol açan eksik ve büyük hasar almış dişler için implant tedavisi uygulanır. Sağlam ve gülümseme için uygun olan dişler beyazlatılır. Temiz ve beyaz görünen dişler için ihtiyacınıza yönelik olan uygulama ve materyaller seçilir. Porselen vener yine uygulanan tedaviler arasındadır. Diş yüzeyinin hafif aşındırılması ile ön kısımlara yaprak porselenler yerleştirilir. Bu şekilde olduğu haliyle sorunlu görünen dişler çekilmeden ya da küçültülmeden kullanılmaya devam eder. Diş eti estetiği de gerektiği hallerde uygulanan tedaviler arasındadır. Gülerken çok fazla diş eti görünüyorsa gülümsemeyi estetik hale getirmek için uygun yöntemle diş etleri kesilir. Uygulamayı yapan yerin özelliklerine ve sizin ihtiyacınıza göre farklı diş tedavileri hatta dudak dolgusu bile gerekebilir.

Hollywood Smile Ne Kadar Sürer?

İşlemlerin ne kadar süreceği gereken tedaviye göre değişiklik gösterebilir. Her işlem için farklı süre ve hazırlık aşamaları gerekir. Genellikle iki seansta tamamlanan Hollywood Smile daha kısa ya da uzun da sürebilir. Bu tamamen sizin diş yapınız, sağlık açısından ekstra tedavi gerektiren çürük, enfeksiyon gibi rahatsızlıkların varlığı gibi sebeplere bağlıdır. Bu tarz bir müdahaleye ihtiyacınız yoksa genellikle birkaç hafta içerisinde tedavi tamamlanır. Tedavinin en güzel yanı ise sosyal ve iş hayatınızı engelleyecek bir durum yaratmıyor olmasıdır. Diş tedaviniz sürdüğünde bile sosyal hayatınıza ve gülümsemeye devam edebilirsiniz.

Hollywood Smile Maliyetleri Nelerdir?

İşlem maliyeti gittiğiniz klinik ve gereken uygulamalara göre değişebilir. Yapılan her ekstra işlem maliyete eklenir. Genel olarak bir fiyatlandırma yapılsa da illere göre ücretler farklılaşabilir.  Fakat bu rakamlar şehre, kliniğe hatta doktordan doktora fark edebilir. Bu işlemi hayatınız boyunca sadece bir kere yaptıracağınız için seçim sırasında fiyatlandırmadan çok klinik başarısı ve daha önceki işleri dikkate almanız daha iyi olur. Bütçeniz için düşük fiyatlı alternatiflere yönelirken kalitesiz ve başarısız bir sonuç alabilirsiniz. Bu nedenle fiyattan önce deneyim ve başarıyı kıstas almanız daha iyi bir sonuç almanızı sağlar.

Antalya'da Hollywood Smile Maliyetleri Ne Kadar?

Antalya sağlık alanında Türkiye’nin en iyi hastanelerine sahip olduğu gibi diş konusunda da birçok uzman doktor ve klinik vardır. Her klinik ve doktor farklı fiyatlandırma yapabilir. Ayrıca işlem sayısı ve niteliği de fiyatı etkileyebilir. Bu nedenle arayıp randevu aldıktan sonra fiyat öğrenmeniz daha iyi olur. Siz de Hollywood starları gibi etkileyici ve kendine hayran bırakan bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız ilk iş olarak şimdi işinin uzmanı Özdemir Dental Center randevu alabilirsiniz.

2023 Hollywood Smile Fiyatları

Kliniğimizden fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyat Öğrenmek için tıklayın.