Özdemir Dental Center Telegram Özdemir Dental Center Whatsapp
İletişim
TELEGRAM
WHATSAPP

HASTA YORUMLARI
HASTA YORUMLARI

Antalya Özdemir Dental Center Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi tercih eden hastalarımızın yorumlarına ulaşabilir. Web sitemiz üzerinden bizlere yorum ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Özdemir Dental Center Hasta Yorumları
Özdemir Dental Hasta Yorumları
Vural Usta

Öncelikle çok mütevazi ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı işletme sahiplerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Her şeyden önce güven duygusu çok önemli ve diş sağlığı gibi önemli bir konuda geçmiş tecrübeleri ve hastalarının çok iyi referans vermesi sonucu burada İmplant tedavisi için kendileriyle anlaştık. Anlatılanlardan çok daha fazlası var eksiği yok, her şey çok güzel gidiyor. Doktorumuz Erdem Bey ve ekibin de çalışanlar konusunda çok uzman kişiler. Çok doğru bir karar vermiş olmanın huzurunu yaşıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Vural Usta 10.09.2022
Ayşe Demir

Çok sakin konuşan ve tecrübeli bir doktor. Geçici değil kalıcı çözümler üretiyor. Kliniği genelde kalabalık. Fakat iyi tedavi olacağını bildiğiniz için bekliyorsunuz. Çalışan gençlerde çok nazik ilgili. Klinik her zaman temiz en görünmeyen yerler bile.. Hiç bir zaman toza ve ya kalıntı kalmış birseye rastlamadım. Disiplinli bir doktor. Konuşması ile sizi rahatlatıyor ayrıca taviriyla da hiç acelesi yok gibi duruyor hep, implant yaptirdigim için 6 ayda bir gidiyorum. Röntgene, muayeneye vs extra extra işlere ücret almıyor kontrollerde küçük müdahalelerde bulunursa onlara da ücret almıyor. Parayla işi yok desem yeridir

Ayşe Demir
Halise Tunç

Eşimle birlikte dolgu ve 20lik diş çekimi yaptırdık. Eşimin 20lik dişini sorunsuz bir şekilde çekti. 20lik diş çekimi ile ilgili tüm korkularımızı tersine çevirdi. Dişçi korkumuzu detaylı açıklamaları ve ilgisi ile yenmemizi sağladı. Kendisine başarılar diliyor ve çok teşekkür ediyoruz.

Halise Tunç
Burak Mallı

Son derece başarılı bir diş hekimi ilgili ve Güler yüzlü kendinizi oldukça rahat hissediyorsunuz eli çok hafif 20lik diş çekimi yaptırdım hiç hissetmedim bile gayet iyi temiz ve nezih bi diş kliniği tavsiye ederim.

Burak Mallı
Burak Cansever

Deneyimli hekimleri, steril ortamı, güler yüzlü hizmeti ile kesinlikle sizi memnun edicektir. Daima gülümsemenizi sağlayacak nadide ağız ve diş sağlığı merkezi.

Burak Cansever
Demir Kahya

Günümüzde çok karşılaşamadığımız samimiyet, güler yüz ile hizmet sunan, alanında çok bilgili, işlemleri anlaşılabilir bir dille, akılda soru işareti bırakmayacak şekilde, aktaran memnun kalacağınız bir diş hekimi.

Demir Kahya
Sinem Kaya

Kendisi alanında bir numara. Kliniği, güler yüzlü çalışanları ve kaya hocamla tanıştığım için çok memnunum. Gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ediyorum.

Sinem Kaya
Merve Kaya

Doktorlar çok çalışkan ve hastalarıyla ilgili olan doktorlar gerçekten. Her sorununuza rahatlıkla cevap alabileceğiniz bir diş hekimi ve işini en iyi şekilde hakkını vererek yapmaya çalışan doktorlar bulunuyor çok teşekkürler.

Merve Kaya
Eren Tekin

Diş tedavileri beni hep korkuturdu fakat güvenle gittim , tedavi sürecimde bana çok destek oldu ve tamamen ağrısız acısız başarılı bir süreç geçirdim.

Eren Tekin
Zehra Tuna

Başta diş hekiminin sabrına, güler yüzlü oluşuna, samimiyetine hayran kaldım. Tavsiye üzerine gelmiş olduğum bu klinikte tüm diş sorunlarım çözüldü.

Zehra Tuna
Neriman Kurtuluş

Özenle sabırla özveriyle çalışan hasta hekim ilişkisini çok iyi yöneten,gerek kişilik gerek karakter olarak ta örnek gösterilecek bir yapıya sahip.yaptığı işe de sahip çıkar.en iyisini yapar.Kesinlikle tavsiye ederim.Başarılarılarınız daim olsun.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Neriman Kurtuluş
Necla Karagöz

İşinde gerçekten çok titiz ve yaptığı operasyon sonrasında doğabilecek herhangi bir sorun karşısında tüm detayları ile ilgilenen operasyon sırasında ise yaptığı işlemleri tek tek anlatan güler yüzlü, eli hafif başarılı bir hekim

Necla Karagöz
Arda Kral

Kendim de dahil aile fertlerimin tedavi süreçleri hem çok başarılı hemde çok sağlıklı geçti. Tüm hekimlere ve çalışanlara teşekkür ederiz.

Arda Kral
Gürkan Gülalp

İmplant tedavim için tercih etmiştim ağrısız ve çok hızlı sonuçlandırdılar her şey için teşekkür ederim, yeni ve temiz bir diş kliniği laminate için de gideceğim

Gürkan Gülalp
Mustafa Demir

Diş sağlığınız için en doğru uygulamayı yaptırabileceğiniz inanılmaz sevimli ve bilgili insanların kliniği, her seferinde memnun ayrılmamızı sağladıkları için çok teşekkürler

Mustafa Demir
Cafer Özdalkılıç

En tatlı en kusursuz diş hekimi şiddetle tavsiye edilir biz ailecek kendisinden yıllardır çok memnunuz iyiki varsın

Cafer Özdalkılıç
Rıza Kaymak

Müzevazi olduğu kadar hekimliği en iyi seviyede, fiyatı uygun olan, bu yüzden randevu listesi hep dolu çok değerli bir hekim.

Rıza Kaymak
Yaşar Düzgün

Gayet temiz ve saygılı bir hekim. Eli de çok hafifti, hiç ağrı hissetmeden işlemlerimizi tamamladık.

Yaşar Düzgün
Cihan Kuruçay

İşinde çok iyi bir hekim. Yaptığı işlemleri açıklayarak ilerlemesi benim gibi panik birini çok rahatlattı.İlgisi ve güleryüzlülüğü çok iyiydi

Cihan Kuruçay
Özlem Güngör Avşar

Hem işinde çok başarılı hem harika bir insan hastalarıyla çok ilgili herkese gönülden tavsiye ediyorum..

Özlem Güngör Avşar
Ayça Hastürk

20lik dişim için muayeneye gittim çok ilgililer. Temiz ve profesyonel bir yer. Tavsiye ederim.

Ayça Hastürk
Emrah Dikici

İşini çok iyi yapmasinin yaninda, çocukları o koltuktan aglatmadan kaldırabilmek ayri bir maharet Tavsiye ederiz

Emrah Dikici
Ali Durmaz

Bir diş hastanesinden beklediğinizi ve daha fazlasını bulabileceğinizi garanti ediyorum.

Ali Durmaz
Ayşin Uslu

Tavsiye üzerine gittiğim erdem özdemir diş kliniğinden oldukca memnun kaldim. Erdem hocam ve ekibine çok tesekkür ediyorum. Melisa hocam'a da ilgi ve alakasından dolayi cok tesekkur ederim elinize emeğinize sağlik.

Ayşin Uslu
Mehmet Sökmen

Neslihan hanıma tedavi oldum çok memnun kaldım ilgilerine ve emeklerine teşekkür ederim

Mehmet Sökmen
Mustafa Candan

İlk günden itibaren gayet ilgili ve tecrübeli bir tedavi süreci yaşadım. Hala tedavim devam ediyor Melisa hanıma çok teşekkür ederim

Mustafa Candan
Ayşe Aydın

Erdem Hoca herzamanki gibi eli hafif, bir tarafa implant yuvasını koydu, diğer tarafa vidayı taktı, ağrı sızı nerdeyse yok diyebilirim, elin dert görmesin Erdem Hocam, tecrübeli bir uzman arayan arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

Ayşe Aydın
Ayşe Aydın

Ekip sağlam ve erdem bey işinde fazlasıyla başarılı.ilgi ve alaka memnun edici

Ayşe Aydın
deniz mertoğlu

Erdem Bey bence Antalya'nın en iyi diş hekimi Özdemir Dental Center ve çalışanlarını ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Best Dental Center in Antalya

deniz mertoğlu 18.01.2023
elif bayraktar

Antalya Lara'da diş kliniği araştırırken arkadaşımın tavsiyesi ile ön görüşme yaptım.Yapacakları işlemleri çok detaylıca anlattılar.İşlerinde çok titizler Erdem Bey'i şimdi ben antalya'da diş hekimi arayanlara tavsiye ediyorum. Yaptırdığım implantlardan son derece memnun kaldım. Dişci korkusu olan beni bile bu tedaviye ikna ettiler.

elif bayraktar 18.01.2023
yeşim kilit

Antalyanın en iyi diş hekimi Erdem Özdemir desem çok doğru bir tanımlama yapmış olurum. Çünkü Antalya'da çok diş hekimine gittim gerek tedavimi planlaması tüm detayları tane tane aktarması ile işinin ehli bir diş hekimi dişimde ki sonuç harika.Aynalarla barışacaksın demişti. Tam dediği gibi oldu.Instagramda fotoğraflarım hep büyük gülücüklerle doldu :))) Teşekkürler Özdemir Antalya Diş Kliniği

yeşim kilit 26.01.2023
bestie

best dental center in antalya erdem is my hero :)) thanks a lot of teams

bestie 26.01.2023

Web Sitemize puan ve yorum ekleyin

Değerli Görüş ve Yorumlarınızı paylaştığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.