Özdemir Dental Center Telegram Özdemir Dental Center Whatsapp
İletişim
TELEGRAM
WHATSAPP
Özdemir Dental Kurumsal
Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan Özdemir Dental Center kliniğimiz, 2013 yılında Uzm. Dr. Erdem Özdemir tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuz ilk günden bu yana hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyerek mesleki tecrübemizi sizlerin istekleri doğrultusunda uyguluyoruz. Kliniğimiz bünyesinde Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış Diş Protez Laboratuvarı da bulunuyor. Böylece kliniğimizde, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, şeffaf plak, All on 4/All on 6, lamina kaplama, dental köprü, kanal tedavisi gibi tedavilerin yanı sıra hareketli ve sabit protez, implant tedavisi ve sinüs lifting ve çene grefti gibi hizmetler veriliyor.

Kliniğimiz, başarılı ağız sağlığı uzmanlarımızın verdiği tedavi hizmetinin yanı sıra estetik uygulamaları ve sağlık turizmi alanlarında da ön plana çıkıyor. Ağız ve dişler, yüzdeki estetik görüntüyü büyük ölçüde etkilediği için kliniğimizde ağız ve diş estetiğine de önem veriliyor. Sizler için en iyisini hedeflediğimiz kliniğimizde bonding, lazer ile diş beyazlatma (bleaching) ve gülüş tasarımı hizmetleri bulunuyor. İster sağlık isterse estetik nedenler ile olsun, sizlerin tüm ihtiyaçlarına hitap eden kliniğimizde her alanda farklı uzman doktorlarımız yer alıyor. Uzman doktorlarımızla birlikte doktor asistanlarımız, diş protezi yardımcı personelleri, diş protezi teknisyeni, sterilizasyon teknisyeni ve tıbbi hemşirelerimiz sizlerin sağlığı için titizlikle çalışıyorlar.
Özdemir Dental Center sadece Antalya ve Akdeniz Bölgesinde değil, tüm Türkiye ve hatta yurt dışında tanınan bir klinik konumunda bulunuyor. Yurt içi ve yurt dışı misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak kaliteli hizmet sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yabancı dil bilen personelimiz ile yurt dışından gelen hastalarımızın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamlandırıyoruz. Misafirlerimizin klinik ihtiyaçlarını alanında başarılı doktorlarımız ile karşılarken aynı zamanda dinlenmeleri için Antalya’nın en konforlu otellerinden yer ayırıyoruz. Böylece sağlık turizminin önemli bir merkezi olan kliniğimiz, Antalya dental turizm dendiğinde ilk akla gelen yerlerden oluyor.

Standart tüm diş hekimliği ve estetik diş hekimliği hizmetleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kesintisiz sağlık hizmeti anlayışımız ile sizlere çeşitli iletişim kanalları sunuyoruz. Sitemizde yer alan telefon, WhatsApp ve mail adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Misyonumuz

Özel Özdemir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak deneyimli personelimizle gelişmiş teknolojileri kullanarak, Hasta ve Çalışan Güvenliği hedefleri doğrultusunda sürekli eğitim ve gelişimi sağlayarak memnuniyeti yüksek bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kurumumuza başvuran yerli ve yabancı tüm hastalarımıza ayrım gözetmeksizin eldeki en son bilgilerle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanma kararlılığında olan üstün nitelikli ekibiyle, modern altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; ülkemizde model sağlık kuruluşu olmak.

Değerlerimiz

• Hasta ve Çalışan Haklarına saygılılık,

• Etik kurallara bağlılık,

• Yeniliklere açıklılık,

• Sorumluluk ve Ekip ruhunu taşımak,

• Hakkaniyet ve Eşitlikçi yaklaşım

Belgeler ve Sertifikalar